B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Wycieczka na grecką wyspę w ofertach Last Minute

Posted on 14/11/2019 3:11pm

W teraźniejszych czasach - czasach globalizacji - zwiedzanie zakątków świata zaczęło być czymś będącym w modzie, a wręcz pospolitym. W każdym dobrze prosperującym państwie istnieje wiele konkurencyjnych biur podróży z szeroką gamą oferowanych podróży. Biura muszą walczyć o klientów coraz atrakcyjniejszymi wycieczkami. Ta rywalizacja przekłada się w oczywisty sposób na coraz atrakcyjniejsze ceny a także to, co oferta mieści w swoich ramach.

Grecja
Author: Thomas Kyratzis
Source: http://www.flickr.com
Last Minute - oferta dla łowców okazji

Czym jest oferta Last Minute? W związLast Minute - last minute sri lankaceniem segmentu turystyki, usługodawcy muszą licytować się o nabywców. Stworzenie każdej oferty wywołuje jednak opłaty, które biuro musi uregulować (przeloty, zakwaterowanie). Ze względu na liczbę prosperujących biur podróży, faktem jest, że nie uda się zhandlować wszystkich przygotowanych ofert po normalnych cenach. Jest to chwila, w której na scenę wchodzą oferty Last Minute. Dzięki ofertom Last Minute, zaciekawiony wyjazdem w dane miejsce, może nabyć ją po niższej cenie (często nawet o 50% taniej). Jest to manewr, poprzez który przedsiębiorcy próbują odzyskać chociażby część zainwestowanych środków. Jest to również manewr marketingowy, mający za zadanie wyróżnić danego usługodawcę na tle współzawodników.W Grecji nad morzem
Author: Jaume Escofet
Source: http://www.flickr.com
Wyspy greckie - warto zapolować na ofertę Last Minute

Na jakie oferty Last Minute warto skierować uwagę? Niewątpliwie dobrym wyborem będą wyspy greckie. Charakteryzują się one cudownymi warunkami klimatycznymi, co robi z wyspy greckiesek dla wielbicieli słonecznego urlopu. Pechowo nie wszystkie wyspy greckie zostały stworzone do służenia jako turystyczna atrakcja (skaliste brzegi, mała powierzchnia, brak wody pitnej). Bynajmniej, jeżeli przedsiębiorca oferuje oferty Last Minute na Krecie, Eubei czy też Rodos, to bezapelacyjnie warto się nimi zainteresować. Na te wyspy warto przylecieć nie tylko ze względów wypoczynkowych ale również krajoznawczych (posiadają one jedne z najpięknieszych na świecie plaż). Na uwagę zasługuje również szereg mniejszych wysp takich jak Milos, Egina, Korfu, Santorini czy Mykonos.

Tags: podróż, wakacje, wycieczka, wyspy, Korfu