B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

W jaki sposób dobrze dobrać wielkość skórzanych rękawiczek?

Posted on 13/12/2020 7:51am

Dla większości ludzi zakup dobrze dobranych wykonanych ze skóry rękawic, może stanowić duży problem. A taki element garderoby jest szczególnie istotny w zimie, kiedy to od nich w dużym stopniu jest zależny nasz luksus czy też także zdrowie.


Prawidłowo jest więc poznać najpierw kilka wskazówek, dzięki którym nasz nabytek będzie nam poprawiał nastrój przez bardzo znaczny czas.
Nie można by albowiem zapominać, że czasem jest to niezwykle ważny element stylizacji, który uzupełnia nasz ubiór. Tak samo rękawiczki kobiece, jak i te dla mężczyzn mają swoje wymiary (np. L, M, S) i mogą być sprzedawane w wersji z podszewką lub bez podszewki. Rozmiar tej części garderoby musi być wybierany na podstawie szerokości dłoni. Prawidłowy pomiar powinien być wykonany na wyprostowanej dłoni przy przeprowadzeniu pomiaru szerokości za pomocą mocno dociśniętej miarki. Jest to niezwykle skuteczna oraz prosta metoda i można w ten sposób zmierzyć rozmiar zarówno rękawic na zimę, jak i tych samochodowych.


kolarstwo
Author: www.nartyslowacja.pl


Poszczególne wymiary posiadają dopasowaną wartość w calach lub centymetrach, np. chłopięce L to 9 cali lub 23 cm, ale już damskie (polecamy kurtka zimowa trekkingowa damska) L to 8 cali i 20 cm. Jeśli wymiar Twej dłoni mieści się między dwoma sąsiednimi rozmiarami rękawic, należałoby dobrać ten mniejszy, ponieważ skórzane rękawiczki z czasem się nieco powiększą. Jeśli zakupu dokonujesz w tradycyjnym sklepie, mógłbyś je od razu przymierzyć.
Jeśli natomiast korzystasz z propozycji jakiegoś sklepu w internecie, zawsze mógłbyś wymienić towar lub zrezygnować z kupna. Masz na to 14 dni. Odesłać rękawiczki powinnaś jednak na własny koszt .

Tags: Internet, pomoc, produkt