B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Psycholog z Katowic zajmie się różnorakimi przypadkami

Posted on 21/10/2021 8:23am

Nie zawsze możemy sobie poradzić samodzielnie

Są takie chwile w życiu każdego obywatela, kiedy czuje się przytłoczony i ma poczucie, że nie okazuje się być w stanie radzić sobie sam ze sobą. Czasem pomaga rozmowa z zaufaną osobą, mimo wszystko zazwyczaj dzieje się tak, że ci dla których jesteśmy istotni, zbyt silnie mają udział w naszych sprawach, aby mieli szansę się do nich odnosić na chłodno i pomóc nam spojrzeć na nie zimnym wzrokiem. Co w takim razie powinniśmy wykonać, jeśli poczujemy, że nie mamy już władzy nad swoim życiem, lub gdy widzimy, że bliska nam osoba nie może poradzić sobie sama z własnymi myślami?

myśli
Source: flickr.com
Psycholog z Katowic pomoże nam to wszystko uporządkować

Nie ważne czy posiadamy problemy z samokontrolą, z alkoholem, przeżywamy żałobę czy zwyczajnie zgubiliśmy się we własnym życiu, najistotniejsze jest to, by znaleźć specjalistę, który dopomoże nam się w tym wszystkim znaleźć. Trzeba tu zaznaczyć, że wielką wiedzą dysponuje psycholog (A. Dymska - leczenie alkoholizmu pruszków) z Katowic, który pod swoją opiekę przyjmie tak osoby dorosłe, jak i dzieci. To on wysłucha wszystkich naszych obaw, to przed nim będziemy mogli się uzewnętrznić, a co istotniejsze to on będzie w stanie z dystansem spojrzeć na nasze kłopoty, a następnie pokierować nas tak, żebyśmy w znacznej mierze sami mieli szansę odkryć co się stało z naszym życiem i co musimy robić żeby to wszystko powróciło na odpowiednie tor.psycholog
Source: http://www.sxc.hu/
On budzi poczucie bezpieczeństwa

Gdy wybierzemy się do psychologa chcemy, by budził nasze zaufanie, pragniemy poczuć że jesteśmy przy nim bezpieczni, lecz też że mamy do czynienia z ekspertem. Przez to także wybierając właśnie tego psychologa mamy szansę stać się przekonani, że to wszystko uzyskamy, a terapia da nieprawdopodobne rezultaty znacznie szybciej, aniżeli byśmy się tego spodziewali. To właśnie sprawia, że ma on tak dużo pacjentów, bo ludzie okazują się być w stanie zaufać jedynie jemu i jego doświadczeniu.

Tags: rozmowa, problem, zaufanie, myśli