B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Parę powodów, dla których wszyscy uwielbiają amarantuski

Posted on 22/01/2022 7:36am

Bywają słodycze, które uwielbiasz i takie, jakich nie cenisz zbyt wysoko. To samo dotyczy każdego człowieka. Wiele osób ma dość precyzyjnie określone oczekiwania. Jedni nie lubią czekolady, pozostali ją uwielbiają. Bywają i tacy, co nie co nie za bardzo lubią owoce, inni mogą zajadać się owocami nieustannie. Jendak niektóre dania przezwyciężają te uprzedzenia.


amarantuski
Author: Leslie Seaton
Source: http://www.flickr.com
Do takich produktów możesz zaliczyć przepyszne amarantuski - sprawdzony przepis. Ta przekąska ma tak dużo zalet, że wszyscy znajdą tu coś co lubią.


Najważniejszą zaletę ciasteczek tego typu już podkreśliliśmy. Są one zwyczajnie przepyszne. Pasują właściwie każdej osobie, mimo że nie zawierają czekolady. Doskonale pasują do kawy czy herbaty, wobec czego przypadną do gustu ludziom, którzy mają nawyk, aby jeść w trakcie tea-time. Świetny smak ciach pochodzi z ich najważniejszego surowca, a więc amarantusa. To rodzaj zboża, które kultywowali już dawni inkowie. Nazywali je nawet swoim złotem.


Amarantuski rozpuszczają się w ustach, a ich świetny smak jest miła niespodzianką dla każdego, która nigdy przedtem ich nie kosztowała.

To, ze ciastka powstają z amarantusa ma dużo innych zalet. Następnym plusem ciastek jest to, iż są niesamowicie pożywne. Nie trzeba się nimi objadać, bo są doskonałym źródłem energii.
ciasteczka
Author: Katie
Source: http://www.flickr.com
Tego rodzaju ciastko w trakcie przerwy w pracy i natychmiast nabierzesz energii do pracy. A ponadto są także zdrowe. Są źródłem wielu cennych pierwiastków, jak np. magnez. Do tego są również pełne błonnika, dzięki czemu regulują metabolizm.

Zbliżonym fenomenem do amarantusek są zdrowe (sprawdź ofertę na ozonator powietrza do domu) ciasteczka kokosowe. One również mają te same mocne strony. Ciacha z kokosa posiadają niezwykły smak, który nie przypomina innych ciach. Do tego są też zdrowe i można je jeść bez strachu o to, że zyskasz parę kilogramów.

Tags: Czekolada, kokos, ciastko