B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Innowacyjne urządzenia służące do rejestracji obrazu

Posted on 18/05/2022 7:48am

Poradzimy Ci, co zrobić w sytuacji, kiedy żyjesz z fanem najnowszych gadżetów i jaki podarunek będzie właściwy w takich przypadkach. Na początek musisz niewątpliwie zdać sobie sprawę z faktu, że mężczyźni kompletnie inaczej podchodzą do kwestii podarunków niż kobiety. Jeżeli chcesz coś podarować kobiecie, najczęściej ucieszy się ona właściwie ze wszystkiego - właściwie każda z nas jest niepoprawną romantyczką, która kocha niepraktyczne prezenty. Według dziewczyn bukiet kwiatków czy pluszowy miś najlepiej świadczą o tym, że osoba wręczająca podarunek myśli o nich naprawdę ciepło.

GoPro Hero 4 Silver Teardown
Author: Dave Jones
Source: http://www.flickr.com
Kamera GoPro Hero 4, a także bardzo dużo innych urządzeń tej znanej marki, służy do wykonywania nagrań w ekstremalnych warunkach. Owe trudne warunki przejawiają na rozmaite sposoby, przykładowo jeszcze kilkanaście lat temu ludzie nie byli w stanie stworzyć technologii, dzięki której można by nagrać film pod powierzchnią wody.

Jeśli chcesz zobaczyć coś naprawdę bardzo przydatnego, sprawdź treść (https://dominikkania.pl/) tej strony a na pewno nie pożałujesz.

Kamery tego rodzaju niezwykle często służą do wykonywania nagrań w ruchu lub z powietrza, przykładowo tym sprzętem . Używają ich więc zatem sportowcy, a także miłośnicy różnych ryzykownych rozrywek. By taki film mógł zostać nagrany, urządzenie musi być bardzo wytrzymałe. Kamery GoPro łączą w sobie duży stopień trwałości z najlepszą z możliwych jakością obrazu.

Dron Phantom
Author: Adam Meek
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj niezwykle popularna jest przede wszystkim kamerka GoPro Hero 4, za której pomocą można robić nawet najbardziej nieprawdopodobne zdjęcia. Jeśli do kamery dokupi się kilka gadżetów, dla przykładu wysięgnik, wtedy jakość wykonywanych fotografii oraz robionych filmów jeszcze wzrośnie. Trzeba zaznaczyć, że kamerka GoPro jest zupełnie wodoszczelna - dlatego za jej pomocą można wykonać dla przykładu przepiękne zdjęcia pod wodą czy w deszczu.

W ostatnim czasie często słyszy się o stosowaniu tak zwanych dronów. Są to specjalne urządzenia bezzałogowe, wykorzystywane do różnych celów. Stosowane są przykładowo przez armię, ale również przez amatorów nagrywania filmów. Za pomocą kamery przymocowanej do takiego urządzenia wykonalne jest zarejestrowanie nagrania z góry, co stwarza wielkie możliwości. Tą metodą filmowane są przykładowo wielkie wydarzenia kulturalne czy sportowe. Przykładem takiego urządzenia jest DJI Phantom (sprawdź na stronie: ), urządzenie, które gwarantuje bardzo wysoką jakość nagrań, lecz jego cena nie należy do najniższych.

Tags: nagranie, faceci, kamerki