B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

Diety w obecnych czasach nie są praktykowane tylko przez osoby tęgie, ale także przez te, które interesuje dieta kulturysty i ciężki trening

Posted on 02/09/2022 7:55am

Jeśli po nocach śni nam się nie spadek wagi, a przyrost masy mięśni warto podjąć regularne ćwiczenia na siłowni. Jednakże treningi muszą być wspierane prawidłową dietą, do której podejdziemy jak fachowcy.


dieta na masę 75 kg
Author: Schezar
Source: http://www.flickr.com


Dieta na masę 60 kg jest świetna dla pań, które pragną rozpocząć swoją historię z kulturystyką. Jeżeli nasze ćwiczenia są wzmożone musimy pomyśleć o tym, że przekąski muszą być częstsze, a niewielkie znacznie więcej zobaczysz na tej stronie. Może być ich nawet pięć przez cały dzień. Najistotniejsze, żeby jeść dużo węglowodanów i białka. Zlokalizujemy je w takich wyrobach jak kasze, sery czy drób. Istotna jest także obserwacja naszego metabolizmu i możliwa zmiana diety, jeśli zauważmy, że spożywamy za mało albo zbyt dużo. Dieta na masę 60 kg powinna być przygotowana przez dietetyka sportowego, który chętnie pomoże nam w zdobyciu upragnionego celu.


dieta na masę 60 kg
Author: Javcon117*
Source: http://www.flickr.com


Jednakże dieta na masę 75 kg, to dieta, którą głównie poleca się panom. Jej ogólne wytyczne są tożsame jak w diecie dla kobiet. Trzeba jeść częste i niewielkie posiłki dieta na masę 75 kilogramów. Najważniejsze, żeby ta dieta składała się głównie z węglowodanów, które powinny stanowić około 60% tego co jemy każdego dnia. Dieta na masę 75 kg dodatkowo musi być wzmacniana suplementami.
Ważne, aby nie spożywać zbyt dużej ilości tłuszczów. Jeżeli chcemy posiadać piękne i wyrzeźbione mięśnie muszą być one zbudowane z białka.

Przeczytaj dodatkowo inne informacje dotyczące tej tematyki. Kliknij tutaj oraz zobacz więcej w opracowaniu (https://mykuba.pl/sylwester-na-kubie/) tej kwestii. To również bardzo Cię zaabsorbuje.

Tylko wtedy nasza sylwetka nabierze kształtów profesjonalnego kulturysty.

Tags: gra, mięśnie, tłuszcz