B R A F A sports

w zdrowym ciele zdrowy duch

troskliwość o odpowiednie odżywianie

Posted on 17/11/2021 4:07pm

Od dawna wiadomo, że troska o należyte, zdrowe odżywianie jest ważna dla harmonijnego wzrastania, oraz utrzymania odpowiedniego stanu zdrowia. Zezwala uniknąć wielu chorób, które rozwijają się czasem przez wiele lat, jako wynik konsumowania przesadnej, albo zbyt małej ilości przeznaczonych składników żywnościowych.

owoce
Author: Pink Sherbet Photography
Source: http://www.flickr.com
Ekologiczna woda kokosowa jest kompletnie prawdziwa, czysta biologiczne, a również pełna niezbędnych dla naszego organizmu soli, witamin i mikroelementów. Wspaniale zastępuje mleko i napoje izotoniczne. Jest bezbarwna, czasem lekko mętna, zakolorowana na biało i niemal całkiem pozbawiona tłuszczu. Im młodszy kokos, tym więcej wody zawiera. Woda kokosowa jest obfitym zdrojem wielu pierwiastków mineralnych, m.in. potasu, magnezu, wapnia, fosforu i sodu. Woda (https://zdrowie-dom.pl/home/13-jonizator-wody-aquator-silver-.html) kokosowa działa jak trunek izotoniczny, iryguje organizm i koryguje ubytki elektrolitów spowodowane pogłębionym wysiłkiem fizycznym. Obejmuje ona znacznie więcej potasu niż większość innych napojów energetycznych i izotonicznych, a także charakteryzuje się niższą zawartością sodu. Dzięki temu dopomaga naszemu organizmowi prędzej się zregenerować i nabrać energii przed dodatkowymi wyzwaniami. Bardzo dobrze nadaje się dla sportsmenów w trakcie podwyższonego wysiłku. Ekologiczna woda kokosowa jest antyalergiczna, nie mieści laktozy ani cholesterolu. Do tego posiada mniejszą zawartość tłuszczu aniżeli mleko, a jednocześnie jest od niego bardziej pożywna. Woda wywodząca się z środka młodego zielonego kokosa posiada zestaw analogiczny do osocza krwi - . woda - zobaczysz tu -zdrowe przekąski
Author: TOK TOK
Source: TOK TOK
Kokos i woda kokosowa pozytywnie wpływa na kondycję cery, przydają cerze błysku, jędrności i gładkości. Kokos działa świetnie na serce, reguluje cholesterol, wspomaga w utrzymaniu wagi ciała, oczyszcza ustrój z toksyn i bakterii. Przydaje energii, zwiększa metabolizm. Energetyczny baton kokosowy nie mieści żadnych chemicznych uzupełnień i polepszaczy Wytwarzane są w taki sposób, by nie pozbawić ich atutów odżywczych. Świetne dla sportsmenów, osób spędzających czas aktywnie, również dla wszelkich wypatrujących odżywczej i bardzo smacznej przekąski - batoniki z nasionami chia i młodą trawą jęczmienną.

Tags: przekąski, witaminy, mleko, żywienie